Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кличко звільнив директора "Київтранспарксервісу"

Шамрая звільнили у зв'язку "з втратою довіри".

Мер Києва Віталій Кличко звільнив з посади директора КП "Київтранспарксервіс" Артема Шамрая у зв'язку "з втратою довіри". Про це він сказав під час засідання Антикорупційної ради у п'ятницю, 23 грудня.

Як повідомляє прес-служба мера, Кличко також передав акт за результатами перевірки діяльності Шамрая до прокуратури.

"На вас покладали надії, що ви зробите паркувальну сферу такою, що ефективно працює. А "Київтранспарксервіс" – підприємство, яке ви очолювали, – нічого не зробило! Ми бачимо, скільки мільйонів гривень знаходиться в тіні. Скільки місто не доотримує коштів. Ви втратили довіру. Багато чого не було зроблено", - сказав мер.

"У мене немає ні бажання, ні часу далі ставити експерименти і давати час, щоби навести лад в цій сфері. Я вас звільняю з цієї посади у зв'язку з втратою довіри!" - наголосив Кличко.

Кличко також вимагає комплексної перевірки діяльності КП "Київтранспарксервіс" із відстороненням із займаних посад заступників директора Ярослава Погрібняка, Святослава Мельника, Євгена Сагуйченка.

Також мер ініціював відкриття дисциплінарного провадження відносно заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Іллі Сагайдака та директора департаменту транспортної інфраструктури Сергія Майзеля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції