Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін дав "мегаважливу" пораду Зеленському щодо зустрічі з Путіним

Глава МЗС наполягає, що це слід робити у присутності міжнародних партнерів України.

Імовірна зустріч президента Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним має відбуватися у присутності міжнародних друзів і партнерів України. Так вважає міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє УНІАН.

"Я однозначно був би за те, щоб ця зустріч відбулася разом з нашими друзями і партнерами. На них потрібно покладатися. Іноді з ними теж непросто розмовляти, але вони нам дуже в цій історії потрібні", - зазначив Клімкін.

За його словами, формат переговорів може бути різним, але самостійно на них виходити не варто. "Який це буде формат – Нормандський, Штати, комбінація, ЄС – про це можна говорити. Але я однозначно раджу Зеленському зустрічатися з Путіним за столом з нашими друзями і партнерами. Тут мегазнак оклику", - наголосив міністр.

Раніше Клімкін розповів, що під час зустрічей у нормандському форматі Путін самостійно веде перемовини, застосовуючи ультимативну тактику підвищення ставок. При цьому міністр поділився цією інформацією із президентом Володимиром Зеленським під час першої їхньої зустрічі. Також він розповів про "деякі психологічні моменти".

ВідеоЗеленський вимагає притягнути Клімкіна до дисциплінарної відповідальності

Вже сьогодні команда президента знову звернеться до Верховної Ради, щодо звільнення з посади міністра закордонних справ Павла Клімкіна. Про це заявив очільник президентського офісу Андрій Богдан. Один з новітніх скандалів в українській політиці розгорівся через дипломатичну відповідь на російську ноту про можливість звільнення полонених українських моряків.  

Зеленський вимагає притягнути Клімкіна до дисциплінарної відповідальності

Залиште свій коментар

Вибір редакції