Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін на засіданні Ради ОБСЄ наголосив на необхідності посиленні безпеки місії на Донбасі

Також йшлося про важливість моніторингу з боку ОБСЄ та її незалежних інститутів в тимчасово окупованому Криму. 

Під час засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Гамбурзі відбулася зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Дзанньєром.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

"Сторони обговорили можливості посилення безпекового компоненту Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з метою забезпечення здійснення ефективного моніторингу та верифікації виконання Мінських домовленостей", - йдеться у повідомленні.

Клімкін наголосив на необхідності забезпечення постійного моніторингу СММ на лінії розведення та присутності спостерігачів Місії на неконтрольованій ділянці українсько-російського державного кордону в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Також обговорили важливість моніторингу з боку ОБСЄ та її незалежних інститутів в тимчасово окупованому Криму, враховуючи грубі порушення прав людини на анексованому півострові.

Нагадаємо, що Клімкін запевнив, що нової зустрічі міністрів у "нормандському форматі" поки не планується

"Наразі немає домовленості про нову зустріч міністрів закордонних справ", - сказав Клімкін. За його словами, проблема полягає не в самій організації зустрічі, а в її наповненні, адже попередня зустріч в Мінську ніякого результату не дала.

Відео Зберігати санкції проти Росії, поки та не піде з України закликав Клімкін в Гамбурзі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції