Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін нагодував іноземних дипломатів українськими стравами і розповів про мову

У день писемності в МЗС привітали іноземців, які вивчили українську.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запросив на обід до МЗС глав іноземних дипломатичних представництв, які вивчили і вільно спілкуються українською мовою. Захід присвятили Дню української писемності та мови, що відзначається 9 листопада в день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця.

Як повідомляє прес-служба МЗС, запрошені мали також нагоду почастуватися стравами сучасної української кухні та поділитися власним досвідом вивчення української мови. "Ми заохочуємо всіх, хто цікавиться Україною, її історією, традиціями, культурою, вивчати українську мову. Це дозволить не лише отримувати інформацію з першоджерел про події, що відбуваються в українському сьогоденні, а й відчути колорит нашої країни через фольклорні матеріали, пісні, вірші, твори відомих письменників", - заявив керівник української дипломатії.

На запрошення Клімкіна в заході взяли участь посли Великої Британії Джудіт Гоф, Канади Роман Ващук, Литви Марюс Януконіс, Польщі Ян Пєкло, Франції Ізабель Дюмон та голова офісу Ради Європи Мортен Енберг.

ВідеоУкраїна відзначає день писемності та мови

Залиште свій коментар

Вибір редакції