Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін натякнув на відповідальність Росії у безкарності за хімічні атаки в Сирії

Міністр закордонних справ наголосив, що це є злочином проти людяності.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголосив, що за хімічні атаки у Сирії мають нести відповідальність не лише виконавці, але й ті, хто їх підтримує. Про це урядовець написав у мікроблозі.

"Якщо інформація щодо хімічної атаки в Сирії підтвердиться, це є черговим злочином проти людяності. За нього мають понести відповідальність і самі злочинці, і ті, хто їх підтримує. Ще одне вето Росії на резолюцію РБ ООН щодо хімічної зброї в Сирії стане таким самим вето як по MH17", - написав Клімкін.

Нагадаємо, щонайменше 70 людей померли під час ймовірної хімічної атаки в сирійському місті Дума - останньому місті, яке перебуває під контролем повстанців у Східній Гуті. За атакою підозрюють вплив Росії.

ВідеоІзраїльські військові визнали причетність до авіаудару по Сирії 11 років тому

Військові оприлюднили і відео з кадрами будівлі, де, на переконання ізраїльської розвідки, станом на вересень 2007-го року сирійці практично завершили зведення ядерного реактора. Його будували за підтримки Північної Кореї для виробництва плутонію. Ізраїльтяни запевняють, що стежили за усіма рухами і коли до завершення робіт залишилися лічені місяці , винищувачі зробили свою справу.

Ізраїльські військові визнали причетність до авіаудару по Сирії 11 років тому

Залиште свій коментар

Вибір редакції