Клімкін назвав "неадекватною" реакцію Угорщини на висилання їхнього консула з України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Угорщина запровадила "дзеркальні заходи" щодо українського дипломата.

Реакція Угорщини на висилання їхнього консула з Берегово – абсолютно неадекватна. Про це написав міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму мікроблогу.

"Реакція Угорщини є абсолютно і фундаментально неадекватною. Ми не порушуємо міжнародного права, угорських законів, і взагалі діємо як належить дипломатам. А нашого дипломата влаштуємо у Представництві МЗС в Ужгороді, їм там точно потрібно підсилення", - написав очільник дипвідомтсва.

Нагадаємо, 4 жовтня МЗС України сповістило посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня, що консула Угорщини у місті Берегове оголошено персоною нон грата. У відповідь Угорщина заявила про висилання українського посла.

ВідеоКонсула Угорщини у місті Берегове оголосили персоною нон ґрата в Україні

Консул Угорщини у місті Берегове - відсьогодні персона нон ґрата. Упродовж наступних 72 годин Ерно Кешкеня має поїхати з України. Відповідну ноту йому вручило Міністерство закордонних справ України. Це рішення спричинене дипломатичним скандалом між Україною та Угорщиною. 

Консула Угорщини у місті Берегове оголосили персоною нон ґрата в Україні

Раніше в українських ЗМІ з'явилася інформація про видачу паспортів Угорщини громадянам України на території консульства Угорщини в Береговому Закарпатської області, а також відповідне відео зі складенням присяги.

Після складення присяги, в якому громадяни називають Угорщину своєю батьківщиною і зобов'язуються служити їй, співробітники дипустанови закликають їх приховувати від державних структур України факт отримання угорського громадянства. Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що консул не зробив нічого поганого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції