Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін назвав "політичною шизофренією" бажання Собчак агітувати за себе в Криму

Міністр закордонних справ України радить кандидату у президенти РФ відвідати Київ.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відреагував на бажання кандидата у президенти РФ Ксенії Собчак поїхати до окупованого Криму.

Міністр зауважив, що бажання дотримувати українського законодавства – це позитивний мотив Собчак. Адже вона раніше  заявила, що планує отримати офіційний дозвіл від України на відвідування анексованого півострова.

Однак, Клімкін пояснив на своїй офіційній сторінці у Twitter, що ведення агітації там буде нелегітимним та "політичною шизофренією".

"Мене всі про Собчак і окупований Крим питають, начебто інших тем нема. Дотримуватися українського законодавства для в’їзду в окупований Крим - це звісно позитив. Але законний в’їзд для ведення нелегітимної кампанії до нелегітимних виборів на окупованій території - це точно шизофренія. Звичайно, політична. А щоб поспілкуватися з кримськими татарами, треба приїхати до Києва та зустрітися з Меджлісом, який визнаний в усьому світі та заборонений в окупованому Криму. Сподіваюсь, пані Собчак на стороні цивілізованого світу", - написав Клімкін.

Нагадаємо, раніше Ксенія Собчак заявила, що бажає поїхати до окупованого Криму, однак чекатиме дозволу з боку України. За її словами, вона вже відправила листа до посольства України і чекає на відповідь.

ВідеоСобчак пояснила, чому звернулась до України за дозволом про в'їзд у Крим

Собчак є кандидатом у президенти на російських виборах і не заперечує, що запланований нею візит до Криму, пов'язаний саме з цим. В інтерв'ю на радіо Собчак пояснила, що, зокрема, планує спілкуватись з кримськими татарами, які не вдоволені окупаційним режимом. Водночас ведуча заявила, що не стане обіцяти повернення Криму Україні.

Собчак пояснила, чому звернулась до України за дозволом про в'їзд у Крим

Залиште свій коментар

Вибір редакції