Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін назвав Росію небезпечною територією для українців

Глава МЗС радить співвітчизникам не їздити до РФ.

Українські високопосадовці звітували перед європолітиками в Страсбурзі за реформи судочинства, поліції та створення суспільного телебачення. Однак несподівано однією з головних тем стало ув'язнення журналіста Романа Сущенка в Москві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це питання міністр закордонних справ Павло Клімкін обговорив з ключовими послами країн-член Ради Європи, а також з комісаром з прав людини Нілсом Муйжніексом, який планує поїхати зі своїм візитом до Москви найближчим часом. Клімкін радить всім українцям уникати зараз подорожей до Росії. "Росія була і залишається небезпечною територією, і кожен, хто туди їздить, має тричі подумати. Росія - це агресор, і ми знаємо про численні провокації щодо українських громадян на території Росії. За Романа будемо послідовно боротися", - наголосив керівник української дипломатії.

Відео У Страсбурзі українські високопосадовці доповідатимуть про реформи, які проводять за підтримки Ради Європи

Питання Росії згадувалося і в контексті сесії Парламенсткої Асамблеї Ради Європи, яка засідатиме вже наступного тижня. Там усе частіше говорять про те, що російську делегацію можуть повернути в ПАРЄ з наступного року, тому українці роблять все можливе, щоб цього не допустити. Клімкін каже, що у розмовах з дипломатами наголошує, що вибори до Державної думи не є легітимними, бо проводилися і на території Криму. А у Раді Європи визнають, що Крим – це територія України, яку Росія анексувала і засуджують ці дії російської влади.

Що ж до реформ, то у Раді Європи в цілому вітають українські реформи і радять продовжувати у заданому напрямку. Обіцяють на це і фінансування. Стосовно ж безвізового режиму питання має бути вирішено вже до кінця цього року.

Кореспондент ТСН Євгенія Руденко

Залиште свій коментар

Вибір редакції