Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін назвав вбивство правозахисниці Ноздровської викликом для держави та тестом суспільства

Міністр зазначив, що в Україні досі процвітає домашнє насильство щодо жінок.

Вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської є викликом для держави та суспільства щодо спроможності захистити жінок та забезпечення справедливості.

Про це написав на своїй сторінці у Twitter очільник МЗС України Павло Клімкін.

"Словом року в багатьох словниках став фемінізм. У нас стало краще з жіночими конгресами, але не з домашнім насильством і роллю жінок у політиці. Вбивство Ірини Ноздровської - виклик для держави та тест для суспільства на здатність захисту жінок-активісток, справедливість взагалі і спроможність її забезпечити", -  наголосив він.

Нагадаємо, 1 січня в одній із річок у Київській області знайшли тіло Ноздровської, яка зникла за кілька днів до цього. Жінка особисто вела справу в суді про ДТП, у якій загинула її сестра. Смертельна аварія сталася 30 вересня 2015 року у селі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду. Родичі і друзі Россошанського неодноразово погрожували розправою Ірині та її родині, про що є зареєстровані кримінальні провадження.

ВідеоЗниклу правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці

Правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці на Київщині. Свою сестру вона пережила на кілька років. Світлана загинула в аварії, яка набула розголосу - ТСН стежила за розслідуванням резонансної ДТП. Наші журналісти не один раз самі чули, як родичі обвинуваченого погрожували Ірині, яка вимагала покарати вбивцю.

Зниклу правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці

Залиште свій коментар

Вибір редакції