Клімкін переконував американських політиків, що уряд налаштований виправити недоліки е-декларування

В уряду є час до кінця місяця.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запевнив, що український уряд налаштований виправити недоліки у системі електронного декларування до кінця місяця.

Про це заявив сенатор США від Демократичної партії Крістофер Кунс, який відвідав Україну на чолі делегації американських конгресменів, - пише УНІАН.

"Ми отримали запевнення зі боку міністра закордонних справ, що уряд до кінця місяця налаштований невідкладно вжити заходів для вирішення деяких проблем і розбіжностей щодо цієї системи електронного декларування, щоб пересвідчитися, що система повністю відповідає міцній правовій основі для підзвітності обраних посадовців в Україні", - заявив Кунс.

Нагадаємо, в понеділок, 15 серпня, вчасно запрацювала система електронного декларування статків чиновників.

Щоправда, за два дні до її запуску Держслужба спецзв'язку та захисту інформації відмовила розробникам в атестаті. У Держслужбі нарікнули на низький рівень захисту програмного забезпечення системи.

Через це в розробників електронного декларування виникли сумніви щодо вчасного запуску системи. У суботу, 13 серпня, після екстреного засідання НАЗК у Києві Наталія Корчак заявила, що інтерфейс подання декларацій не активують, допоки не одержать атестат. Днем пізніше у НАЗК повідомили, що попри все систему таки запустять.

Своєю чергою, президент Петро Порошенко не захотів і чути про перенесення дати запуску системи, про що він повідомив у своєму Facebook.

В ЄС розчаровані зволіканням з повноцінною роботою електронного декларування

Зрив повноцінної роботи електронного декларування - це суто технічна проблема, і вона на сумлінні розробників програмного забезпечення - заяву такого змісту розповсюдив офіс Олександра Турчинова. Радбезі запевняють: Турчинов не тиснув на Державну службу спецзв'язку, яка відмовилась сертифікувати систему. У Програмі розвитку ООН рішуче стали на бік розробників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: