Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін переконує, що у ЄС не побоюються великої міграції українців після надання безвізу

А ось безвіз для Туреччини може стати для Європи викликом.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що у ЄС немає побоювання, що скасування віз для українців призведе до великої міграції населення.

Про це пише УНІАН.

Клімкін звернув увагу на труднощі всередині ЄС, які були пов'язані з погодження механізму реагування на міграційні ризики, наприклад, внутрішній баланс влади.

"Другий момент пов'язаний з тим, що зараз ми кажемо про безвіз для України і для Грузії, але ж ще інші країни, зокрема, такі країни як Туреччина, і в деяких країнах ЄС дійсно є побоювання, що безвізовий режим для Туреччини буде представляти достатньо складний виклик", - вважає Клімкін він.

Нагадаємо, що 15 грудня Європейський парламент підтримав запровадження механізму зупинення безвізового режиму між Євросоюзом і третіми країнами.

Також зазначимо, що Єврокомісія визнала, що Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму в грудні 2015 року. Восени 2016 року проект про надання права безвізових поїздок до Європи для громадян України пройшов узгодження в комітетах Європарламенту. У листопаді рішення затвердили в Раді ЄС.

Раніше профільний комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму з третіми країнами. Саме прийняття цього питання є умовою для надання безвізового режиму Україні і Грузії. Після прийняття рішення профільним комітетом воно повинно бути проголосовано на пленарному засіданні Європарламенту і затверджені Радою Євросоюзу.

Відео Європарламент виніс рішення щодо призупинення безвізового режиму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції