Клімкін показав колегам у Брюсселі фото і відео російської техніки, яка перетинає кордон з Україною

За словами голови МЗС, на зустрічі лунала постійна підтримка на адресу України.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін продемонстрував у Брюсселі відео, на якому російська техніка перетинає українсько-російський кордон.

Про це глава МЗС повідомив після завершення засідання Східного партнерства на рівні міністрів закордонних справ у Брюсселі у понеділок, 23 травня, пише УНІАН.

"Я детально поінформував колег про те, що відбувається на Донбасі в плані порушення режиму припинення вогню, в плані відсутності доступу до українсько-російського кордону, який поки що нами не контролюється. Я передав відповідні матеріали, не тільки фото, але й відео, на якому є російська техніка, що перетинає кордон", - зазначив він.

За словами Клімкіна, на зустрічі "лунала постійна підтримка на адресу України, нашого суверенітету та територіальної цілісності".

"Була чітка підтримка щодо невизнання анексованого Криму і бажання допомагати далі", - додав він.

Клімкін також повідомив, що під час засідання міністри обговорили, яким чином буде розвиватися Східне партнерство.

"Моя теза дуже проста, і вона підтримується абсолютною більшістю міністрів: ми є різним країнами - у нас є країни, які мають угоди про асоціацію, які мають унікальні зони вільної торгівлі, ми хочемо стати частиною спільного ринку ЄС, частиною енергосистеми ЄС. Відповідно, до нас має бути особливе ставлення", - пояснив міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: