Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін поставив під сумнів легітимність майбутніх виборів президента Росії

Москва свідомо призначила дату виборів на річницю анексії Криму, вважає міністр.

Легітимність майбутніх виборів президента Росії є сумнівною через спробу організувати їх на території окупованого Криму.

Про це заявив голова Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін.

ВідеоВибори президента Росії перенесли на річницю анексії Криму

У Росії починається великий політичний театр. Президентська виборча кампанія стартувала офіційно. На догоду новому іміджеві Володимира Путіна навіть змінили дату виборів. Дільниці мали би відкритися 11 березня, але все трапиться на тиждень пізніше – 18-го - в річницю анексії Криму. Бо Путін бачить себе вже не борцем з тероризмом в Чечні, і не секс-символом Росії, а збирачем земель.

Вибори президента Росії перенесли на річницю анексії Криму

«Спроба організувати ці вибори на території окупованого Криму робить їх дуже сумнівними з точки зору їх легітимності», - сказав він.

На думку Клімкіна, Росія свідомо призначила дату виборів президента на річницю анексії Криму.

«Росія перенесла дату своїх виборів на річницю нелегального референдуму, який відбувся на території Крим - це був свідомий крок», - сказав міністр.

Нагадаємо, Рада Федерації оголосила про призначення виборів президента Росії на 18 березня 2018 року. Раніше повідомлялося, що вибори повинні були відбутися 11 березня. Але згодом Держдума запропонувала перенести голосування на тиждень, аби воно збіглося з річницею анексії українського Криму. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції