Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін повідомив про позицію глав МЗС країн "Східного партнерства" щодо безвізового режиму Україна-ЄС

Глава Міністерства закордонних справ пояснив, коли буде відома дата розгляду українського питання. 

Міністри закордонних справ країн "Східного партнерства" висловили підтримку щодо запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Про це після зустрічі очільників МЗС у Брюсселі заявив глава МЗС України Павло Клімкін, передає "УНІАН".

"Я дуже радий, що почув підтримку запровадженню безвізового режиму абсолютно всіма міністрами. Сьогодні всі міністри підкреслили, що по Грузії та по Україні щодо виконання взятих зобов'язань питань немає, тому тут ситуація абсолютно зрозуміла", - пояснив дипломат.

Клімкін пояснив, що Грузія може опинитися на порядку денному засідання Ради ЄС лише на кілька тижнів раніше, оскільки раніше виконала необхідні умови.

"Але мова не йде про якісь глобальні затримки або про начебто "пакетування" України з іншими країнами. Нас будуть розглядати на основі того, що ми вже зробили", - уточним глава українського МЗС.

Варто зазначити, що, за словами Клімкіна, дата розгляду українського питання "буде зрозуміла найближчим часом".

"Ми працюємо над тим, щоб синхронізувати розгляд в Європейській раді і розгляд в Європейському парламенті, оскільки цими днями буде призначений доповідач щодо України. Нам потрібно, щоб Європейська рада і Європейський парламент приблизно в один час завершили свою роботу", - пояснив міністр закордонних справ України.

Нагадаємо, раніше посол України при ЄС Микола Точицький заявив, що в Євросоюзі обговорюють можливість перенесення введення безвізового режиму з Україною. За його словами, йдеться про ініціативу Єврокомісії створити процедуру, яка дозволить переглядати рішення про безвізовий режим вже після того, як воно прийняте. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції