Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін розповів, як Росія чітко прорахувалася з провокаціями в Криму

Кремль грає на час, але забуває, що час грає і проти нього, вважає міністр.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Росія прорахувалася з нагнітанням напруження довкола окупованого Криму. Про це головний український дипломат сказав в ефірі 5 каналу.

За його словами, Кремль покладався на сподівання, що реакція світової спільноти "не буде такою як вона завжди є", зважаючи на проведення літніх Олімпійських ігор у Бразилії та перебування великої кількості людей у відпустках. 

"Тут Росія прорахувалася чітко. Туск, канцлер Німеччини, президент Франції, віце-президент Штатів, я розмовляв з Федерікою Могеріні декілька днів тому, і майже з усіма міністрами з ЄС, але звичайно [це] бажання ускладнити переговори у нормандському форматі, оскільки Росія розуміє, що її логіка зараз аж ніяк не пройде. Логіка - за якою потрібно дестабілізовувати внутрішню ситуацію в Україні, в тому числі і через нормандський формат", - сказав Клімкін.

Також він сказав, що з боку РФ спостерігається "гра на час". "Тяганина до виборів у Сполучених Штатах теж може бути однією з причин. І тому, на жаль, для Росії, ось ця тактика, тактика провокацій, тактика затягування часу, але одночасно тактика підняття ставок - це може бути на сьогодні лінією...", - заявив Клімкін.

Відео Захід не вірить, що так звана "диверсія у Криму" справа рук українців

Міністр запевнив, що українські дипломати продовжуватимуть роботу з іноземними партнерами, оскільки Росія вважає, що "час грає проти нас".

"Але час грає і проти Росії, оскільки санкції і міжнародний тиск тривають. Час грає проти нас, вважає Росія, оскільки Донбас і російська агресія на Донбасі виснажує ресурси України, тому для нас дуже важливо, щоб оце економічне зростання і подальший шлях реформ, подальша динаміка чітко показала Росії, що тут вона теж прорахується", - сказав Клімкін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції