Клімкін пояснив, які проблеми виникнуть у разі запровадження візового режиму з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Клімкіна, Росія може скористатися цими проблемами. 

Запровадження візового режиму з РФ не дасть Україні того ефекту, "якого ми прагнемо".

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, пише УНІАН. Про це він сказав під час Години запитань до уряду у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народних депутатів, коли буде введено візовий режим з РФ.

Клімкін зауважив, що "звичайне запровадження віз" не дасть того ефекту, "до якого ми прагнемо".

"Навпаки, він створить значні проблеми в контексті того, що Росія цими проблемами скористається. Скористається для того, щоб робити як провокації, так і свідому політику на обмеження для громадян України, які мешкають на окупованій території, на території окупованого Криму, пересуватися на території України", - сказав міністр.

Відео Україна запровадить біометричний контроль для іноземців

Окрім того, Клімкін додав, що після детального аналізу було прийнято рішення РНБО щодо створення інтегрованої системи, і цими заходами передбачено "зняття біометричних даних з іноземців та осіб без громадянства й ефективний контроль пересування територією України та інші заходи".

"Ця система буде здійснюватись поступово - стадія за стадією, а звичайне запровадження віз не дасть нам такого ефекту, до якого ми прагнемо", - прокоментував Клімкін.

Як повідомлялося раніше, Україна запровадить біометричний контроль для громадян інших держав, які перетинають український кордон. Рішення було ухвалено на засідання РНБО, повідомив президент України Петро Порошенко. 

"Ми маємо зняти всі біометричні дані, включно і відбитки пальців і цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом", - наголосив він.  

Секретар РНБО Олександр Турчинов наголосив, що таке рішення стосуватиметься в першу чергу громадян РФ. 

Відео У Росії заявили про наміри видворити з країни українських заробітчан

Залиште свій коментар

Вибір редакції