Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін пояснив, які судові рішення мають передувати обміну Савченко

Він наголосив, що діалог навколо цього питання продовжується.

Очільник МЗС України Павло Клімкін наголошує, що обміну української льотчиці і депутата Надії Савченко мають передувати відповідні судові рішення щодо затриманих росіян.

Про це Клімкін сказав журналістам, передає УНІАН.

Відповідаючи на запитання, на кого можуть обміняти Савченко, Клімкін заявив: "Це, звичайно, питання, яке вимагає спочатку відповідних судових рішень, і міняти можна тільки на тих, хто, звичайно, пройшов через відповідні юридичні процедури тут", - сказав Клімкін. 

"Якщо я скажу, це (обмін відбудеться) сьогодні, це, напевно, неправильно, оскільки діалог навколо цього питання продовжується", - додав міністр.

Клімкін підтвердив, що був присутній під час телефонних розмов президента України Петра Порошенка з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом, а також окремо під час розмови з віце-президентом США Джо Байденом, де питання стосовно Савченко було центральним.

"Ми постійно знаходимось у контакті, одночасно вибудовуючи тиск і намагаючись побудувати оптимальну модель, як врятувати Надію якомога раніше", - наголосив Клімкін.

Відео Надія Савченко відмовляється від медичної допомоги

Раніше повідомлялося, що російських ГРУаців, яких ймовірно можуть обміняти на Савченко, прокуратура просить кинути за ґрати на 15 років. Сьогодні, 15 квітня, звинувачення зявило, що повністю доведено той факт, що ГРУвці – російські військовослужбовці, які виконували на території України наказ командування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції