Клімкін привітав главу МЗС Австрії з весіллям, попри "покровительство" Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова українського МЗС привітав австрійську колегу, ще раз нагадавши про сумний зв'язок з російським президентом.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін побажав щастя главі МЗС Австрії Карін Кнайсль, незважаючи на участь російського президента у її весіллі.

"Незважаючи на російське покровительство весілля, я бажаю моїй австрійській колезі справжнього сімейного щастя", - написав у Twitter очільник українського зовнішньополітичного відомства німецькою мовою, передає Європейська правда.

Як стало відомо раніше, президент РФ Володимир Путін дорогою до Берліна планує відвідати весілля міністра закордонних справ Австрії, яке відбудеться  у суботу, 18 серпня.

Напередодні Клімкін написав у Twitter, що не коментує світське життя, "але якщо МЗС Австрії змушене виправдовуватися, запевняючи у незмінності зовнішньополітичного курсу в світлі "приватного" візиту, то це вже цікава нова форма, яка викликає сумну посмішку".

Представник австрійського МЗС назвав приїзд президента Росії робочим візитом і заявив, що російська сторона "самостійно сплатить свої витрати".

При цьому австрійські ЗМІ нагадують, що візит Путіна до Відня два місяці тому обійшовся австрійським платникам податків у 423 тисячі євро.

Вибір редакції