Клімкін про зустріч Порошенка з Трампом: Цікавих новин буде чимало

У МЗС підтверджують, що візит українського президента до США відбудеться найближчим часом.

Зустріч президентів США і України Дональда Трампа та Петра Порошенка відбудеться вже найближчими днями. Цю інформацію підтвердили джерела журналістів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За неофіційною інформацією, візит українського лідера до Сполучених Штатів може розпочатися 19 або 20 червня. Наразі сторони узгоджують графік і тематику розмов. Достеменно відомо, що президенти говоритимуть про виконання Росією мінських домовленостей, повернення Криму та доступ на півострів міжнародних спостерігачів. Україна сподівається просунутись і в питаннях співпраці в галузі нацбезпеки та підтримки реформ із боку США.

Це має бути перша зустріч Петра Порошенка з Дональдом Трампом. Її підготовка тривала ще з лютого. Офіційно оприлюднювати дату зустрічі і щось коментувати вітчизняне МЗС поки що не квапиться – тримають інтригу. "Я аж ніяк не збираюся підступно відібрати роботу у мого друга і колеги, речника президента Святослава Цеголка. Тому інформацію почуєте від нього. Новин цікавих буде чимало. так що слідкуйте", - зауважив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

ВідеоЗустріч Дональда Трампа та Петра Порошенка відбудеться вже найближчими днями

Залиште свій коментар