Клімкін розповість главі МЗС Угорщини про провокації спецслужб РФ на Закарпатті

Клімкін розповість главі МЗС Угорщини про провокації спецслужб РФ на Закарпатті

Фото: Павло Клімкін/twitter

Міністр закордонних справ зокрема говоритиме про скандальні антиугорські білборди.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що основними темами його зустрічі з главою МЗС Угорщини Петером Сійярто 24 жовтня будуть консультації між Україною та Угорщиною, фінансування Будапештом проектів на Закарпатті, а також провокації спецслужб РФ на Закарпатті.

Про це він розповів під час прес-конференції у польській столиці, куди прибув для участі у Варшавському безпековому форумі, передає "Європейська Правда".

"Ми зустрічалися з паном Сійярто кілька днів тому і детально обговорили мою зустріч з представниками угорської громади на Закарпатті. Ми почали обговорювати порядок денний комплексних консульських консультацій, завтра маємо це завершити. Це дуже важливе в контексті скандалу із консульством в Берегові", - сказав Клімкін.

Глава МЗС України також зазначив, що планує поговорити з колегою про те, як Росія використовує "угорське питання" на Закарпатті для пропаганди та провокацій.

"Є кілька питань які Росія активно використовує у своїй пропаганді, наприклад, поява плакатів на Закарпатті, в яких говорилося про угорський сепаратизм. Я завжди кажу, що ми маємо працювати з угорською громадою. Ми не маємо показувати пальцем або цькувати угорців, тому що вони є частиною України. І ми маємо допомогти їм працювати проти шаленої російської пропаганди", - додав міністр.

Нагадаємо, нещодавно невідомі на Закарпатті невідомі розвісили білборди з написами "Зупинимо сепаратистів" з фотографіями закарпатських політиків. За цим фактом, правоохоронці порушили кримінальну справу та розпочали пошук замовника. Своєю чергою, в українському закордонному відомстві різко засудили появу таких плакатів.

Угорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

Угорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

Повʼязані теми:

Наступна публікація