Клімкін розповів, коли Україна подасть позов проти РФ до Міжнародного суду

Україна провела двосторонні консультації.

Сьогодні, 25 лютого, глава МЗС України Павло Клімкін  заявив, що міністерство координує компанії, які подають позови на РФ щодо ситуації з Кримом.

"Ми координуємо міжнародно-правову аргументацію. Вже декілька позовів надано. Крім того, у нас є конвенція щодо заборони фінансування тероризму. Зі її логікою, спочатку ми провели двосторонні консультації. Потім ми подаємо до Арбітражу. Якщо Росія відмовляється від цього, то йдемо в Міжнародний суд. Така сама логіка буде з морського права", - заявив Клімкін в ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1.

Крім того, за його словами,  повернення Криму складається з двох базових частин - політико-дипломатичної та інформаційної. 

Перша частина плану - політико-дипломатична: це підтримка єдності і солідарності з Україною цивілізованого світу, підтримка політики невизнання окупації Криму і підтримка санкцій щодо Росії. Другий елемент стратегії - інформаційний.

"Жителі Криму знаходяться під шаленою пропагандою, ми повинні їм показати нашим прикладом, що їх майбутнє - в європейській демократичній Україні", - каже міністр.

Раніше повідомлялося, що Україна підготувала чотири судові позови проти РФ.

ВідеоКлімкін: позиваючись проти Росії, важливо не повторити помилку Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: