Клімкін розповів, коли відбудеться серйозна розмова "нормандської четвірки"

На переговорах будуть обговорювати звільнення заручників.

Після наступного тижня може відбутися телефонна розмова "нормандської четвірки", в яку входять президенти України, Росії, Франції та канцлер Німеччини.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає "Інтерфакс-Україна".

"З точки зору графіка, швидше за все, це буде після наступного тижня. Оскільки на наступному тижні це просто складно організувати з логістичної точки зору", - сказав міністр.

За словами Клімкіна, сторони домовилися, що це буде серйозна розмова, під час якої головна увага буде приділятися питанням безпеки і звільненню заручників. Якщо телефонна розмова буде змістовною, то потім будуть плануватися зустрічі в "нормандському форматі". "Але зустрічі, спрямовані на результат", - зазначив Клімкін.

Нагадаємо, прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков повідомив про домовленість підготувати нову телефонну розмову в "нормандському форматі". Про це він заявив за результатами зустрічі лідерів трьох країн - Німеччини, Франції та Росії.

ВідеоУрок історії та політики: підсумок зустрічі Петра Порошенко з президентом Франції

Залиште свій коментар