Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін розповів, кому варто "просто думати головою" перед поїздкою в Білорусь

«Ситуація складна і не обмежується лише захопленням Павла Гриба», - зауважив очільник українського дипломатичного відомства. 

Глава МЗС України Павло Клімкін наголосив, що не закликав українських громадян не відвідувати Білорусь, але, за його словами, багатьом ветеранам АТО, журналістам і громадським активістам варто «дуже ретельно зважувати усі ризики".

Про це він написав у Facebook.

Багато хто досі обговорює мої слова щодо небезпеки перебування наших громадян в Білорусі через діяльність російських...

Опубліковано Pavlo Klimkin Середа, 31 жовтня 2018 р.

"Багато хто досі обговорює мої слова щодо небезпеки перебування наших громадян в Білорусі через діяльність російських спецслужб. Запитують, що ж робити? Насправді, нічого не робити. Просто думати головою і зважати на цілком реальну небезпеку", - зауважив міністр.

"Я ніколи не закликав українських громадян не відвідувати Білорусь. Власне, це відбувається кожного дня.

Але багатьом ветеранам АТО, журналістам, громадським активістам варто дуже ретельно зважувати усі ризики. Врешті решт, ситуація складна і не обмежується лише захопленням Павла Гриба", - зазначив він.

Клімкін додав, що "нам важливі і потрібні контакти наших суспільств".

"Перший Форум регіонів Білорусі та України в Гомелі був в цьому сенсі дуже позитивним досвідом. Оскільки люди просто розмовляли один з одним. Вже за два роки знову зустрінемося на Другому Форумі в Житомирі", - заявив глава МЗС.

"Український та білоруський народи мають спільну, часто не дуже просту, історію, яка нас багато в чому об'єднує. Впевнений, що будемо мати однаково позитивне майбутнє", - резюмував він.

ВідеоПорошенко зустрівся віч-на-віч з білоруським президентом

Відносини з Білоруссю переживають не кращі часи. Так українське МЗС не рекомендує відвідувати Білорусь нашим громадянам, а Олександр Лукашенко переймається контрабандою зброї з території України. Про що говорили президенти – далі в ТСН.

Порошенко зустрівся віч-на-віч з білоруським президентом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції