Клімкін розповів про "сигнали з Вашингтона" щодо захоплених Росією українських моряків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трамп і Путін обговорюватимуть українське питання під час зустрічі.

Президент США Дональд Трамп може підняти тему звільнення полонених Росією українських моряків під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" розповів міністр закордонних справ Павло Клімкін.

За його словами, він отримав "сигнали з Вашингтона", що українське питання прописане в матеріалах Трампа.

"Український трек має бути висвітлений, але Трамп, звісно, сам буде приймати рішення. В його матеріалах, я впевнений, все правильно буде написано. Всі правильні моменти там є, яким чином Трамп побудує зустріч, я сказати не можу. Але Україна там буде присутня і звільнення там буде присутнє", - запевнив міністр.

28-29 червня в японській Осаці відбудеться зустріч "Великої двадцятки". Саме там мають відбутися переговори президентів США Дональда Трампа та Російської Федерації Володимира Путіна. 

Як повідомлялося раніше, 25 травня Міжнародний трибунал ООН із морського права ухвалив рішення у справі українських полонених моряків, яких Росія затримала у Керченській протоці. Він зобов’язав РФ повернути кораблі та відпустити українських моряків на період розгляду справи.

Нагадаємо, Міжнародний морський трибунал ООН провів перші слухання за позовом України про заходи щодо РФ для звільнення полонених українських моряків і захоплених кораблів 10 травня. Раніше Росія повідомила, що не братиме в них участі. Україна подала до міжнародного трибуналу з морського права з проханням вжити тимчасових заходів і зобов’язати Росію звільнити українських моряків і кораблі. 

У Росії рішення трибуналу не визнають. Мовляв, трибунал не має права цього вимагати, оскільки інцидент в Керченській протоці не належить до юрисдикції цього суду. У свою чергу посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, якщо Росія не виконає рішення Міжнародного трибуналу з морського права, Україна буде домагатися введення "гамбурзьких санкцій".

ВідеоТрамп поговорить з Путіним про звільнення українських моряків

Про це спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив під час свого виступу у Вашингтоні. Відбудеться розмова американського та російського президентів під час зустрічі у червні. За словами Волкера, американська сторона наполягає на виконанні Росією Рішення Трибуналу ООН.  

Трамп поговорить з Путіним про звільнення українських моряків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції