Клімкін розповів, які перспективи має Україна щодо вступу до ЄС та НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільник МЗС назвав умови набуття членства.

Україна не вступить до Євросоюзу чи НАТО протягом найближчих років, проте перспектива набуття членства не є довгостроковою, як запевняють маніпулятори.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"По-перше, ми маємо бути чесними, розмовляючи з людьми, розмовляючи з українським суспільством. І ті, хто кажуть, що Україна може вступити до ЄС за рік-два-три, вони не кажуть чесно", - наголосив він.

За словами Клімкіна, щоб набути членство і в ЄС, і в НАТО, Україна повинна продовжити зміни в країні, зокрема, йдеться про фундаментальні зміни, а не лише реформи.

"Ці спекуляції, які йдуть, що це довгострокова перспектива, що буде 25-30 років, ми будемо чекати - це все також тотальна маніпуляція. Звичайно, це залежить в першу чергу від нас, але залежить і від ЄС та НАТО, від настроїв, які відбуваються там, і над цим ми працюємо. Що краще ми будемо виконувати угоду про асоціацію, що краще ми будемо перебирати європейські стандарти, то швидше ми набудемо членство в ЄС, після того як отримаємо європейську перспективу. Скільки це буде - 8, 10 років, я наразі сказати не можу як людина, яка має відповідати за те, що вона каже. Не вірте спекуляціям щодо миттєвого вступу, але так само не вірте спекуляціям, зокрема російським, що це за визначенням довгострокова перспектива і що нам нічого "не світить", - резюмував міністр.

Наживо: Відкриття в МЗС виставки копій старовинних карт України за участі Pavlo Klimkin

Опубликовано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Среда, 9 января 2019 г.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що вступ України до ЄС є "справою кількох років". "Що треба зробити – я вже чітко визначив. Якщо ви прочитаєте Угоду про асоціацію, там все це є" - сказав він, зазначивши, що Україні потрібно зокрема реформувати більшість галузей та сформувати антикорупційну інфраструктуру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції