Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін розповів, які виклики стоять перед Україною і країнами ГУАМ

Глави МЗС країн - членів ГУАМ підписали спільне комюніке про готовність продовжити тісну співпрацю. 

Питання територіальної цілісності є спільним викликом України, Грузії, Азербайджану та Молдови, - сказав очільник МЗС України Павло Клімкін на прес-конференції 8 жовтня у Тбілісі після спецзасідання Ради міністрів закордонних справ  ГУАМ.

Про це повідомляє пише "Інтерфакс".

"Ми всі стоїмо перед спільним викликом і насамперед цей виклик пов'язаний з територіальною цілісністю і суверенітетом наших країн. Це все робиться однією країною – Росією і, звісно, ми маємо разом протистояти цьому виклику. Ми повинні працювати в цьому напрямку і докладати зусиль", – заявив Клімкін. 

Однією з важливих тем обговорення на засіданні глав МЗС країн-членів ГУАМ була проблема територіальної цілісності і суверенітету, яка є спільною для всіх чотирьох країн-членів організації.

За словами глави МЗС Грузії, в рамках засідання обговорювалися плани майбутньої співпраці в рамках ГУАМ.

Наприкінці засідання представники раїн - членів ГУАМ підписали спільне комюніке про готовність продовжити тісну співпрацю. 

ВідеоПовернення ГУАМ: у Києві зібралися представники Грузії, України, Молдови та Азербайджану

Нагадаємо, ГУАМ раніше за пропозицією Клімкіна відмовилась від російської мови. У своєму Twitter він також зазначив, що засідання відтепер будуть вестися англійською, а не російською мовою. "Всі підтримали. Генсек ГУАМ тут же показав, що у нього на комп'ютері кирилиця навіть не встановлена:) Тож всі, як кажуть, on the same page", - зазначив міністр Клімкін. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції