Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін сказав, від кого залежить точна дата безвізового режиму з Україною

На думку міністра, це питання - внутрішня проблема ЄС.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає внутрішньою проблемою Євросоюзу те, що Європарламент досі не розглянув питання про надання безвізового режиму Україні.

Про це він заявив скайпом у ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"Те, що ми чули сьогодні від Європейського союзу, це, звичайно, їх розуміння того, що відбувається зараз із погодженням механізму на реагування на міграційні ризики. Тобто, це внутрішня проблема ЄС, ніяк не пов'язана з нами", - сказав Клімкін.

Міністр зазначив, що точна дата безвізу з Україною зараз залежить від Європейського парламенту, коли його члени домовляться про механізм впливу на міграцію. Мова може йти про тижні.

"Давайте я поясню, в чому реальна проблема. Проблема в тому, чи буде Європейський парламент мати безпосередній вплив на призупинення безвізового режиму, чи це питання буде прийматися тільки країнами-членами. Як тільки це питання буде вирішено, одразу будемо мати відповідь і пряму дорогу до безвізового режиму", - сказав Клімкін.

Нагадаємо, 21-24 листопада у Брюсселі відбувся саміт Україна-Євросоюз, на який українські політики покладали великі надії у питанні отримання конкретної дати рішення щодо безвізового режиму для українців. Україна наразі виконала усі вимоги Плану дій щодо лібералізації візового режиму - принаймні це засвідчили Єврокомісія та посли ЄС. Проте процедура почала пробуксовувати перед двома останніми інстанціями, які мають погодити рішення. Це Європарламент та Рада ЄС.  

Відео Клімкін: Україна досі не має безвізу лише через внутрішні технічні проблеми у ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції