Клімкін спрогнозував, коли до Європарламенту надійде ініціатива щодо безвізового режиму

Клімкін спрогнозував, коли до Європарламенту надійде ініціатива щодо безвізового режиму

Фото: УНІАН

Міністр вважає, що ініціатива з'явиться у ЄП уже на початку 2016 року.

Сьогодні, 18 грудня, глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що за його прогнозами, ініціатива щодо безвізового режиму для України надійде до Європарламенту у перші місяці 2016 року.

"Це дуже позитивна подія. Можемо радіти. Але працюємо далі", - зазначив міністр, коментуючи звіт Єврокомісії., пише УНІАН.

 

Нагадаємо, що сьогодні, 18 грудня, в Брюсселі Єврокомісія остаточно схвалила позитивний звіт стосовно виконуваного Україною Плану дій до лібералізації візового режиму з ЄС.

Варто зауважити, що для візової лібералізації Україні необхідно було прийняти ряд законів. Зокрема, про депортацію мігрантів, конфіскацію майна корупціонерів, записаного на третіх осіб, та на себе, закон, який передбачає створення державного бюро розслідувань, закон, який дає дозвіл на арешт майна, закон про заборону дискримінації секс-меншин на роботі.

Також Верховна Рада проголосувала за створення Агентства з повернення і управління активами, нажитими незаконним шляхом і за створення Антикорупційного бюро.

Президент Європейського Союзу Дональд Туск також зазначив, що "Україна зробила великий прогрес протягом минулого місяця на шляху до лібералізації візового режиму, що в свою чергу призведе до цієї лібералізації так скоро, як тільки це буде можливо".

Слід зазначити, у разі схвалення програми виконаних вимог, Україна зможе отримати безвізовий режим вже через три-чотири місяці.

Наступна публікація