Клімкін спростував наявність таємних домовленостей щодо повернення Росії в ПАРЄ в обмін на звільнення моряків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр каже, що "найгірше буде, якщо Росія та Європа вирішать, що вони можуть домовитися за нашою спиною".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін спростував припущення, ніби є таємні домовленості щодо повернення Російської Федерації в Парламентську асамблею Ради Європи в обмін на звільнення з російського полону 24 українських моряків.

"Багато пишуть про ймовірний розмін між Європою та Росією: повернення Росії в ПАРЄ на можливе звільнення наших в’язнів. Зрада Європи нам всім болить. Але не ведіться на це. Не шукайте такого роду "логічних" виправдань. Тим більше, всі чули, що казав російський президент в японській Осаці", - написав Клімкін у Facebook.

Водночас Клімкін наголосив, що "насправді головна проблема навіть не в цьому. Найгірше буде, якщо Росія та Європа вирішать, що вони можуть домовитися за нашою спиною і спробують нав’язати нам чужу стратегію і тактику. Вже зараз в кулуарах можна почути розмови про те, що Україна є спільним сусідством Росії та Європи, спільною відповідальністю, тому мають бути й спільні дії: насправді, дії будуть російські, а Європа буде спостерігати. На жаль, недосвідченість нової команди цьому сприяє, а економічний маневр у нас майже відсутній. І от ми вже не встигнемо озирнутися, як відверту капітуляцію нам намагатимуться представити як довгоочікувану перемогу. Якщо так трапиться, опинимося на два покоління у сірій буферній зоні".

Міністр переконаний, що "долю України мають вирішувати лише українці. І рішення, якими б складними вони не були, маємо приймати ми самі. Інші будуть нам допомагати лише якщо у нас будуть власні розум та тверда, навіть дуже жорстка воля відстоювати свою позицію. Врешті-решт ніхто крім нас, українців, не буде вкладатися, щоб зробити Україну дійсно незалежною і успішною. І я не хочу, щоб за нас вирішували нашу долю, хто б це не був. А ви?".

Багато пишуть про ймовірний розмін між Європою та Росією: повернення Росії в ПАРЄ на можливе звільнення наших в’язнів....

Опубліковано Pavlo Klimkin Субота, 29 червня 2019 р.

Нагадаємо, 26 червня в ПАРЄ вирішили скасувати санкції проти Росії, які ввели через її агресію проти України, й повернули їй усі повноваження без обмежень. Водночас українські моряки досі залишають в російському полоні. Президент РФ Володимир Путін розповів, на яких умовах може звільнити українських моряків.

ВідеоДелегації семи країн влаштували демарш у ПАРЄ через повернення Росії

Російська делегація офіційно повертається в ПАРЄ. Делегати асамблеї підтвердили повноваження Росії без обмежень і санкцій. Усі поправки до резолюції щодо агресії в Криму і на Донбасі - європейські депутати відхилили.  

Делегації семи країн влаштували демарш у ПАРЄ через повернення Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції