Клімкін вважає, що немає причин проводити подальші переговори щодо ЗВТ із РФ

Міністр повідомив, що тристоронні переговори в понеділок були значною мірою сюрреалістичними.

Глава МЗС України Павло Клімкін вважає, що причин проводити подальші тристоронні переговори ЄС-РФ-Україна на рівні міністрів про імплементацію торговельно-економічного розділу угоди про асоціацію ЄС-Україна більше немає.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми не бачимо підстав продовжувати міністерські переговори. Що стосується експертних консультацій, питання поки відкрите", - заявив український міністр закордонних справ у понеділок в Брюсселі після завершився безрезультатно останнього туру тристоронніх переговорів ЄС-РФ-Україна.

"Консультації закінчилися ніяким результатом. Це повністю підтверджено Європейською комісією, підтверджено з нашого боку. Були напрацьовані деякі конкретні рішення, але російська сторона просто від них відмовилася. Практичні рішення російської сторони сьогодні не потрібні", - вважає Павло Клімкін.

За його словами, тристоронні переговори в понеділок "були в значній мірі сюрреалістичними, оскільки проходили на тлі відомого указу президента Росії". Крім того, додав Павло Клімкін, прем'єр-міністр Росії підписав під час переговорів постанову про заборону експорту в Росію сільськогосподарської продукції.

Глава МЗС України вважає, що Москва хоче перешкодити зближенню Києва з Європою і Євросоюзом.

Нагадаємо, що раніше Клімкін розповів про результат переговорів з Росією щодо зони вільної торгівлі Україна-ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: