Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін "з розумінням" поставився до наміру США вийти з договору про ліквідацію ракет

Міністр докорив Росії "гібридним" невиконанням своїх зобов'язань.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін з розумінням ставиться до наміру США вийти з договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД) з Росією.

Про це він написав у своєму мікроблогу у Twitter.

"З розумінням ставлюся до наміру США вийти з договору про РСМД. Росії дають знати, що "гібридне" невиконання нею своїх зобов’язань не буде більше толеруватися", - зазначив міністр.

"Архітектура стратегічної стабільності має бути прозорою, чесною та ефективною", - додав Клімкін.

Нагадаємо, що 20 жовтня Президент США Дональд Трамп підтвердив, що Штати виходять з договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД)

Раніше повідомлялось, що на думку Вашингтона, заяви президента РФ Володимира Путіна про розробки новітніх ракетно-ядерних систем свідчать про порушення Росією договору про скорочення ракет середньої та малої дальності (РСМД). Деякі оголошені Путіним розробки стали новою інформацією для американської сторони, за іншими велося спостереження протягом певного часу.

Відео США вийдуть з ядерної угоди з РФ: які наслідки матиме розірвання договору

Сполучені Штати вийдуть з ядерної угоди з Росією. Напередодні це пообіцяв зробити Дональд Трамп. У Британії його одразу підтримали, звинувативши Росію в багаторічному порушенні термінів угоди про знищення ракет середньої та малої дальності. У Франції ж, навпаки, стали на захист угоди. На рішучий план Дональда Трампа відреагували і в українському МЗС. 

США вийдуть з ядерної угоди з РФ: які наслідки матиме розірвання договору

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції