Клімкін закликав Польщу вирішити питання із зображенням зі Львова в паспортах в дусі добросусідства

Дата публікації
Перегляди
4268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Клімкін закликав Польщу вирішити питання із зображенням зі Львова в паспортах в дусі добросусідства

Фото: УНІАН

Глава МЗС України зустрівся зі своїм польським колегою.

Українська сторона закликає Польщу вирішити "у дусі добросусідства" питання з зображеннями в нових паспортах польських військових поховань на території Личаківського цвинтаря у Львові.

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін сказав своєму польському колезі Вітольду Ващиковському, йдеться в повідомленні прес-служби МЗС.

Клімкін і Ващиковський зустрілися в рамках засідання країн "Вишеградської групи" і "Східного партнерства" у Будапешті 31 серпня.

Глава МЗС України зазначив суперечливість ідеї щодо зображення зі Львова на нових польських паспортах і підкреслив необхідність вирішення цього питання в дусі добросусідства.

Посилення безпеки є ключовим завданням для регіону Східної Європи. На цьому заявив глава зовнішньополітичного відомс...

Опубліковано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine 31 серпня 2017 р.

Нагадаємо, 2018-го до 100-річчя незалежності Польщі випустять паспорти у новому дизайні. На його сторінках з'явиться і зображення зі Львова – польський військовий Меморіал орлят.

Міністерство внутрішніх справ Польщі зазначає, що на сторінках документа з'являться важливі для історії країни зображення історичних осіб, мотивів та місць. Про це пише Wyborcza.pl. Загалом, у паспорті буде 26 графічних зображень. Половину з них уже затвердили. Серед них – і Меморіал орлят у Львові. Ще половину зображень мають обрати поляки під час онлайн-голосування. 

Зазначимо, що на Меморіалі орлят поховані учасники боїв проти Західно-Української Народної Республіки (1918–1919) та проти більшовиків (1920). Комплекс розташований на території Личаківського кладовища. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація