Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін заявив про загрозу заморожування Мінського процесу

За його словами, Україна запропонувала триступеневий план для здійснення місією ОБСЄ контролю на українсько-російському кордоні на Донбасі.

"Нормандська четвірка" досягла певного прогресу в питанні безпеки на окупованому Донбасі.

Про це за підсумками зустрічі "нормандської четвірки" в Берліні заявив глава МЗС України Павло Клімкін, повідомляє УНІАН.

Проте, за його словами, питання виборів залишилося без зрушень.

"Ми не змогли досягти угод по основних ключових питань. На жаль, незгоди з критичним і ключовим моментам призводять до того, що, можливо, буде заморожений мінський процес", - повідомив Павло Клімкін, передає ТАСС.

Також глава МЗС зазначив, що питання про безпеку піднімалися кілька разів та було досягнуто деяких компромісів.

"Ми домовилися, що ОБСЄ запровадить нові пропозиції в сфері безпеки", - зазначив він.

За його словами, Україна запропонувала триступеневий план для здійснення місією ОБСЄ контролю на українсько-російському кордоні в Донбасі.

"Ми запропонували триступеневий план баз для СММ (спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Донбасі), з яких можна буде контролювати кордон", - додав Клімкін.

Глава МЗС України також повідомив, що вчора, 10 травня, під час зустрічі заступників міністрів були представлені дуже детальні пропозиції щодо безпекового питання.

"Ці пропозиції стосуються координат, зон розведення, створення зон безпеки, яким чином просуватися далі в напрямку розмінування, яким чином примусити Росію та підтримуваних Росією бойовиків надати доступ місії ОБСЄ, щоб якимось чином контролювати ситуацію на Донбасі і, звичайно, ключове питання - моніторинг кордонів", - сказав міністр.

Нагадаємо, у Берліні сьогодні відбулася зустріч глав МЗС "нормандської четвірки", на якій основною темою для обговорення стало українське питання. Напередодні зустрічі український міністр закордонних справ у своєму Twitter заявив, що готовий до компромісу, втім це не стосується теми виборів на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції