Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін заявив, що російські паспорти жителів окупованих територій ніхто не визнає

За його словами, Росія намагається спокусити українців своїми паспортами.

Видані РФ паспорти жителям окупованих територій Донбасу, а також юридичні дії на їх основі ніким не будуть визнаватися, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Взагалі бути громадянином третього, п'ятого чи якогось іншого сорту і що робити з цим - кожен може вирішити для себе", сказав очільник українського  МЗС.

За його словами, Росія намагається спокусити українців своїми паспортами, але в Україні подвійне громадянство не вітається. "Я завжди говорив, що я виступаю за введення подвійного громадянства. Але я категорично проти, щоб до моменту деокупації Донбасу і Криму визнавати подвійне громадянство з РФ", – заявив Клімкін.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти.

ВідеоЯкі паспорти видаватимуть у так званих "ДНР" і "ЛНР" та чи багато охочих їх оформити

Володимир Путін підписав наказ про спрощене отримання громадянства РФ для певних категорій громадян. Серед яких багато українських. Приміром, громадяни України або особи без громадянства, які народились та постійно проживали на території Криму до березня 2014-го або ж ті, які мають посвідку на тимчасове чи постійне проживання в Росії. До того ж росіяни наприкінці квітня вирішили за спрощеним порядком роздавати свої документи і жителям окупованих районів Донецької та Луганської областей. Які саме паспорти планують видавати росіяни та чи багато буде охочих отримати такі документи - розповідаємо в сюжеті.  

Які паспорти видаватимуть у так званих "ДНР" і "ЛНР" та чи багато охочих їх оформити

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції