Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін зізнався, що резолюція ООН щодо миротворців на Донбасі фактично готова

Питання часових рамок миротворчої місії поки не розглядалося.

Україна, США, Німеччина і Франція вже фактично підготували спільний проект резолюції ООН по миротворцях на Донбасі.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляють "Подробиці".

"Я кілька годин тому розмовляв з Куртом (спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер - ред.), ми погодили основні параметри нашої позиції. У нас фактично готовий текст резолюції, наш проект. Це і Сполучені Штати, і Німеччина, і Франція, працюємо і з Великою Британією. Основне - вся територія окупована. Ми знаємо основні елементи нашої позиції, у нас є план, яким чином тиснути далі", - сказав глава МЗС.

Міністр підкреслив, що питання часових рамок миротворчої місії поки не розглядалося, а питання чисельності місії буде обговорюватися трохи пізніше.

"У нас є план - скільки потрібно, і композиція. Будемо обговорювати це дещо пізніше. Це залежить від того, чи просунемо ми логіку цієї резолюції. Щодо кількості - розмови ведуться, і у нас є чітка позиція - скільки потрібно", - уточнив Клімкін.

При цьому він відмовився відповідати на запитання про чисельність миротворчої місії.

"Якщо я скажу п'ять або я скажу п'ятдесят - потім мені скажуть: а чому ти сказав п'ять, а чому ти сказав п'ятдесят. У нас є план. Як тільки зможу сказати більше - обов'язково скажу ", - пояснив Клімкін.

ВідеоПорошенко запропонував турецькому президенту взяти участь у миротворчій місії на Донбасі

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що Альянс підтримує ідею розташування миротворчої місії на всій території конфлікту на Донбасі, включно з непідконтрольною Україною ділянкою кордону з РФ. Вимога про роботу миротворчої місії ООН на всій окупованій території українського Донбасу, і в першу чергу на цій ділянці кордону з Росією, є обов’язковою умовою Києва до такої місії і західні партнери її підтримують. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції