Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін розповів, про що говорив із Лавровим за зачиненими дверима

Двостороння зустріч міністрів відбулася вперше за останні три роки.

В австрійському Відні відбулася перша за останні три роки двостороння зустріч міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Росії Сергія Лаврова.

"Із міністром закордонних справ РФ Лавровим обговорив питання обміну заручниками. Маємо реально просунутися у цьому питанні у наступні тижні. Йдеться про людей та їхніх близьких", - написав у Twitter Клімкін.

Раніше Лавров сказав, що ініціатором двосторонньої зустрічі був Клімкін. Перед цим були переговори лише у "нормандському форматі" - за участю високопосадовців Німеччини та Франції.

Зазначимо, що Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі, до складу якої входять представники України, Росії, ОБСЄ і представники контрольованих Росією бойовиків, невдовзі планує узгодити терміни, процедуру і дату обміну заручниками. Про це пише УНІАН.

Раніше лідер руху "Український вибір - право народу" і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук, який є одним із представників України у робочій підгрупі з гуманітарних питань ТКГ, заявив, що українська сторона налаштована до різдвяних і новорічних свят здійснити перший етап обміну заручниками й затриманими за формулою 306 бойовиків на 74 українці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції