Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клінтон вважає, що програла вибори в США через "особисті рахунки" з Путиним

Клінтон заявила, що хакерські атаки були однією з двох "безпрецедентних" подій, які призвели до її поразки.

Виступ Клінтон_11
Reuters
Колишній кандидат від демократів на президентських виборах Гілларі Клінтон заявила, що метою хакерських атак проти її штабу і керівництва партії, скоєних, на її думку, Росією, був "підрив" американської демократії.

Вона додала, що вказівку здійснити атаки "виходили від президента Росії Володимира Путіна", оскільки він "має особисті рахунки" з нею, пише The New York Times.

На думку Клінтон, Путін так і не пробачив їй висловленого в 2011-му звинувачення, коли вона була держсекретарем, що парламентські вибори в Росії в тому ж році були сфальсифіковані. "Це напад на нашу країну. Ми зіткнулися з тим, що виходить далеко за межі звичайних політичних проблем. Мова йде про цілісність нашої демократії і безпеки нашого народу", — вважає вона.

Клінтон заявила, що хакерські атаки були однією з двох "безпрецедентних" подій, які призвели до її поразки.

Нагадаємо, після оголошення результатів виборів Клінтон виступила перед своїми прихильниками, визнавши поразку і закликавши дати Трампу шанс. З тих пір з пресою вона не спілкувалася і не з'являлася на публіці.

Зазначимо, американські ЗМІ опублікували деталі її телефонної розмови, в якому вона звинувачує у своїй поразці директора ФБР Джеймса Комі, який оголосив про початок нового розслідування щодо електронної пошти Клінтон на посаді держсекретаря.

Залиште свій коментар

Вибір редакції