Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КМІС оприлюднив свіжі президентські рейтинги українських політиків

Також соціологи дослідили симпатії громадян щодо партій.

Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати соціологічного опитування щодо можливих симпатій українців на виборах глави держави. Якби президентські вибори відбулися зараз, жоден із політиків не переміг би в першому турі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За даними соціологів, найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко – 8% опитаних. Слідом за нею розташувалися Анатолій Гриценко (6,3%), Олег Ляшко (6%), Петро Порошенко (6%), Володимир Зеленський (5,4%), Святослав Вакарчук (4,8%).

ВідеоВакарчук та партія "Слуга народу": за кого готові проголосувати українці на наступних виборах

Результати соціологічного опитування оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології. Якби президентські вибори відбувались зараз, то найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко – 8%. Скласти їй компанію в другому турі можуть Анатолій Гриценко, Олег Ляшко, Петро Порошенко. Щодо парламентських виборів, то серед партій, які прохідний бар'єр, з'явились Блок Святослава Вакарчука та партія "Слуга Народу".

Вакарчук та партія "Слуга народу": за кого готові проголосувати українці на наступних виборах

Прохідний бар’єр у разі проведення зараз парламентських виборів подолали б "Батьківщина" (14,4%), "Громадянська позиція" (11,5%), Радикальна партія (11,4%), Блок Петра Порошенка (9,9%), "За життя" (9,3%), Опозиційний блок (9,3%), Блок Святослава Вакарчука (8,6%) та партія "Слуга Народу" (8,4%). За умовною рискою залишилися б "Самопоміч" (3,6%), "Свобода" (2,4%), Аграрна партія (2,4%) і "Рух нових сил" (1,7%).

Експерти пояснюють гіпотетичний успіх Зеленського та Вакарчука зрослою потребою суспільства в нових політичних обличчях.

Опитування проводилося з 5 по 19 квітня 2018 року методом особистого інтерв'ю. Кількість респондентів – 2004, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки перебуває в межах від 1,4% до 3,3%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції