Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Княжицький переконує, що його переслідують через заборону російських серіалів

Депутат переконує, що Кагаловський фальсифікує цю справу.

Сьогодні, 23 березня, депутат Микола Княжицький заявив, що пов'язує появу інформації про оголошення його у розшук Інтерполом з власною позицією щодо заборони російських серіалів в Україні.

"Я дізнався про це ще раніше, оскільки на мою адресу були погрози від пана Кагаловського (колишній власник телеканалу ТВі Костянтин Кагаловський – ред.). Він колись був моїм партнером на каналі ТВі, потім між нами виник конфлікт через те, що він є хресним сином російського пропагандиста М.Леонтьєва, і хотів, щоб Леонтьєв вів передачу на ТВі, я був категорично проти", - зазначив Княжицький, пише УНІАН.

За його словами, Кагаловський "зараз у Москві і сфальсифікував цю справу". Крім того, Княжицький вже написав запит у Інтерпол.

"Інтерпол мені відповів, що факт злочину відбувся 9.09.2011 року, 8.09.2011 року ввечері я почав вести передачу "Вечір з Миколою Княжицьким" у прямому ефірі, а закінчив уже 9.09.2011 відповідно. І дані прикордонної служби у моєму паспорті свідчать про те, що в цей час, коли нібито було вчинено цей злочин, я був в Україні", - каже депутат.

За словами нардепа,  "це очевидна фальшивка і організована Кагаловським і Кремлем через те, що я був ініціатором заборони російських пропагандистських серіалів".

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Інтерпол оголосив Княжицького у розшук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції