Княжицький програв Медведчуку суд щодо захисту честі та гідності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медведчук стверджував, ніби Княжицький та інші особи могли обговорювати його фізичне знищення.

Нардеп від "Європейської солідарності" Микола Княжицький програв судовий позов щодо захисту честі, гідності та ділової репутації, який подав проти нардепа від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука.

Рішення в цивільній справі ухвалив Оболонський райсуд Києва 26 листопада і повністю відхилив позовні вимоги Княжицького.

"22 лютого 2016 року Віктору Медведчуку надійшло повідомлення про те, що 18 лютого 2016 року в Будинку офіцерів відбулася закрита нарада керівників різних організацій, зокрема "бойового крила Майдану" та тербатальйонів, на якому були присутні Андрій Левус, Сергій Висоцький, Микола Княжицький. У повідомленні вказувалося, що ці особи наполягали на негайній фізичній ліквідації Медведчука В.В. як такого, що є загрозою для їхньої влади", - ідеться на сайті ОПЗЖ.

У партії зазначають, що, мовляв, "депутатські звернення Княжицького, спрямовані проти Медведчука, тільки підтверджують: усі без винятку звинувачення "фронтовиків" і радикалів на адресу Віктора Медведчука спиралися й спираються на вигадки, інсинуацї, фальсифікації та спекуляції".

Княжицький подав заяву до суду в лютому 2018 року. Нардеп так прокоментував свій програш у суді:

"Якщо антиукраїнського діяча взяти за одне місце - він лякається і тікає. Так Віктор Медведчук почав всюди стверджувати нібито я готую його вбивство разом з Андрієм Левусом та Сергієм Висоцьким. А він, такий великий герой, встояв у боротьбі з цими "радикалами". Може, хтось з російських "шісток" і повірив у таку "боротьбу з націоналістами" цього проросійського олігарха. Але я подав до суду. І переляканий Віктор Володимирович почав виправдовуватися: мовляв, це метафора, оціночне судження, ніхто замах на нього не готував. Може, це когось з читачів і розчарує", - написав Княжицький у Facebook.

Він додає, що "справді не хотів його вбивати. Своє майбутнє він (Медведчук) давно поховав зрадою українців".

Княжицький зазначив, що подасть апеляцію на рішення суду й вимагатиме вибачень від Медведчука.

Якщо антиукраїнського діяча взяти за одне місце- він лякається і тікає. Так Віктор Медведчук почав всюди стверджувати...

Опубліковано Миколою Княжицьким Четвер, 28 листопада 2019 р.

Раніше президент Росії Володимир Путін застеріг президента України Володимира Зеленського від "переслідувань" партії Медведчука.

Залиште свій коментар

Вибір редакції