Депутати узгодили формат нового Кабміну, Гройсман готовий його очолити

У Раді визначилися з міністрами.

Сьогодні, 13 квітня, спікер Верховної Ради заявив, що коаліція парламенту погодила формат майбутнього Кабінету міністрів.

"Ми вийшли на прийнятний формат (уряду – ред.), який дозволить вийти з кризи, в якій ми сьогодні знаходимося", - заявив Гройсман.

"Я думаю, що у нас буде можливість сьогодні зустрітися, провести збори коаліції для того, щоб завтра вийти на голосування зі створення нового уряду, затвердження програми дій", - сказав спікер.

Крім того, Гройсман повідомив у себе в Facebook, що він готовий очолити новий уряд. Він підкреслив, що для виходу країні з важкої ситуації майбутньому Кабміну знадобиться значна підтримка.

"Важливо, щоб люди не просто сіли у свої крісла і отримали табличку, що вони міністри, а щоб вони були адекватними і здатними брати на себе відповідальність і зрушити з місця ту купу проблем, яка є сьогодні в нашому суспільстві. Якщо буде підтримка громадян України ми чесно відпрацюємо і зробимо все для того, що вивести країну з тієї кризи, в якій вона знаходиться", - додав Гройсман.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: