Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кобзон, Газманов та Буйнов відмовилися відкривати Кримський міст через військовий літак

Співаки поскаржилися на погану організацію заходу.

Скандальний російський співак Йосип Кобзон, який є народним артистом самопроголошених "ЛДНР", не братиме участь у відкритті так званого Кримського мосту, запланованого на 15 травня.

Про це він особисто розповів телеканалу "360".

"Ні, це не правда (щодо інформації, що він нібито перебуває в окупованому Росією Криму - прим.ред.). Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортний літак... Нехай молодь їде відкривати Кримський міст", - заявив Кобзон, поскаржившись, що хотів би там бути, але не має такої можливості через запропонований організаторами маршрут.

За словами співака, з тих саме причин відмовилися їхати до Криму одіозні Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов.

Зазначимо, раніше на сайті Йосипа Кобзона в розділі "Розклад" було вказано, що 15 травня він візьме участь у відкритті Кримського моста.

Нагадаємо, у Керчі сьогодні, 15 травня, збираються провести святкове відкриття Кримського моста. Довжина моста через Керченську протоку, що з'єднує анексований півострів і Краснодарський край РФ, становить 19 кілометрів.

У міністерстві транспорту РФ заявляли, що  забезпечать відкриття автомобільного руху по споруджуваному Керченській мосту до грудня 2018 року, а рух поїздів - до 2019-го.

Залиште свій коментар

Вибір редакції