Кобзон, Газманов та Буйнов відмовилися відкривати Кримський міст через військовий літак

Співаки поскаржилися на погану організацію заходу.

Скандальний російський співак Йосип Кобзон, який є народним артистом самопроголошених "ЛДНР", не братиме участь у відкритті так званого Кримського мосту, запланованого на 15 травня.

Про це він особисто розповів телеканалу "360".

"Ні, це не правда (щодо інформації, що він нібито перебуває в окупованому Росією Криму - прим.ред.). Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортний літак... Нехай молодь їде відкривати Кримський міст", - заявив Кобзон, поскаржившись, що хотів би там бути, але не має такої можливості через запропонований організаторами маршрут.

За словами співака, з тих саме причин відмовилися їхати до Криму одіозні Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов.

Зазначимо, раніше на сайті Йосипа Кобзона в розділі "Розклад" було вказано, що 15 травня він візьме участь у відкритті Кримського моста.

Нагадаємо, у Керчі сьогодні, 15 травня, збираються провести святкове відкриття Кримського моста. Довжина моста через Керченську протоку, що з'єднує анексований півострів і Краснодарський край РФ, становить 19 кілометрів.

У міністерстві транспорту РФ заявляли, що  забезпечать відкриття автомобільного руху по споруджуваному Керченській мосту до грудня 2018 року, а рух поїздів - до 2019-го.

Залиште свій коментар