"Коханий, ти станеш татом" і "Мій тест на COVID-19 негативний": Зеленський назвав чотири слова, які потрібні для щастя

"Коханий, ти станеш татом" і  "Мій тест на COVID-19 негативний": Зеленський назвав чотири слова, які потрібні для щастя

Фото: Офіс президента України

Зеленський каже, що радий повернутися до звичної роботи.

Президент Володимир Зеленський перелічив слова, з яких складається щастя, зокрема, в сучасних реаліях війни на Донбасі та пандемії коронавірусу. На його думку, у житті є кілька висловів і слів, які роблять людину щасливою. 

Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні.

Зеленський, який нещодавно перехворів коронавірусом, зауважив, що дуже радий повернутися до роботи у звичному режимі. А тому вирішив розпочати своє звернення до українців із хорошого.

"Спіймав себе на думці, що для щастя потрібно всього чотири слова. Вони можуть бути абсолютно різними: "Коханий, ти станеш татом", "Ти вдруге станеш татом", "Наші полонені повертаються додому" або "Лікарям виплачено всі надбавки" чи "На Донбасі немає втрат", - сказав Володимир Зеленський.

Президент також зауважив, що у сучасних реаліях щастям є негативний результут тесту на коронавірус.

 "І виявилося, що у 2020 році щастя може приносити і таке незвичне поєднання чотирьох слів: "РНК збудника не виявлено". Простою мовою це означає, що мій тест на COVID-19 негативний", - додав президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський раніше розповів, що після свого робочого дня, упродовж якого має низку важливих перемовин та зустрічей, повернувшись додому має єдине бажання - помовчати. І в моменти спокою та тиші глава держави звертається до Господа у молитві. 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 23 листопада одужав від коронавірусу. У нього бадьорий настрій і немає температури. Український лідер вже повернувся у своє робоче крісло на Банковій і став до роботи у традиційному режимі.  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
42к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація