Кольченко розповів подробиці життя у російській колонії

В українця немає особливих нарікань на умови утримання.

Незаконно засуджений у Росії громадянин України Олександр Кольченко повідомив про "нормальні" стосунки із сусідами по камері, з якими не виникає конфліктних ситуацій.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.uа.

За його словами, співкамерники судять про події в Україні, виходячи з телевізійних новин російських каналів. "Стосовно справи жартують. Кажуть – чому не Кремль?", - зазначив він.

Кольченко не скаржиться на харчування в колонії. "Вранці після підйому йду на сніданок до їдальні. Із харчуванням усе нормально. Гречка або перловка, чай, хліб білий або сірий. На сніданок немає ані м'яса, ані риби. На обід суп, на друге – картопля з рибою або каша з м'ясом. Гороховий суп або, або борщ... різний буває. Щоправда, в моєму уявленні він повинен бути таким, щоб ложка стояла. На вечерю якась каша з м'ясом, ну, або картопля з рибою. Порції вистачає, щоб наїстися, але я ще і в загоні їм передачі. Місцеві товариші передають – челябінські анархісти. Я на підвищену форму харчування зі зростом не оформлявся ще", - заявив українець, додавши, що після сніданку встигає поспати майже до обіду. Далі він береться за читання. "Потім обід, після обіду знову сплю, потім читаю. Буває ходжу в гості в інші загони. Познайомився в ШІЗО з хлопцями з інших загонів. Зараз читаю Альбера Камю "Чума". Ніяк не можу подужати", - зазначив активіст із Криму.

При цьому він повідомив, що жодної профілактичної виховної роботи з ним не ведеться, а адміністрація колонії ставиться, як і до всіх: "Буває викликають на бесіду. Вчора розмовляли, пропонували на роботу влаштуватися. Я відмовився. За безкоштовно не хочеться працювати. Я з хлопцями тут спілкуюся, знаю, приблизно, як тут платять. Тут є пилорама, столярна, гараж, виготовлення пластмасових виробів, багато всього".

Нагадаємо, в Мін'юсті Росії повідомили, що рішення про передачу Україні Олександра Кольченка ухвалюватиме суд регіонів, де він утримується, але після згоди українського суду. У РФ додали, що згідно з Конвенцією Ради Європи 1983 року про передачу засуджених осіб, зібрані на Кольченка документи направлять до Мін'юсту РФ для передачі Мін'юсту України. Після цього український суд повинен перетворити вироки російських судів на свої рішення, замінюючи призначене в РФ покарання покаранням, передбаченим законами України за вчинення такого ж злочину. Всі ці документи надсилаються через Мін'юст і ФСВП Росії у суди за місцем відбування покарання засуджених для остаточного вирішення питання про їхню видачу Україні. Джерело "Інтерфаксу" повідомило, що процедура може зайняти більше півроку, а безпосередньо процес видачі засуджених відбудеться, можливо, восени цього року.

ЧИТАЙТЕ ПОВНУ ВЕРСІЮ ІНТЕРВ'Ю З ОЛЕКСАНДРОМ КОЛЬЧЕНКОМ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: