Кольченко звернувся до українців

Українець висловився за якнайшвидше припинення війни на Донбасі.

Незаконно засуджений у Росії громадянин України Олександр Кольченко побажав українцям не здаватися і продовжувати боротьбу за вільну Україну.

З таким зверненням він виступив в інтерв'ю ТСН.uа.

За його словами, він відчуває підтримку співгромадян. "Мені приходить багато листів, листівок із України. У Ростові регулярно приходили консули. Правда не дуже пускали їх, вирок був 25 серпня, наприклад, а консул зміг прийти десь через три місяці. Я хотів би сказати українцям, щоб вони не здавалися, продовжували боротьбу за вільну Україну "без пана і холопа". Ну і все (сміється). Хотів би, щоб цей конфлікт на Донбасі нарешті закінчився", - заявив Кольченко.

Нагадаємо, в Мін'юсті Росії повідомили, що рішення про передачу Україні Олександра Кольченка ухвалюватиме суд регіонів, де він утримується, але після згоди українського суду. У РФ додали, що згідно з Конвенцією Ради Європи 1983 року про передачу засуджених осіб, зібрані на Кольченка документи направлять до Мін'юсту РФ для передачі Мін'юсту України. Після цього український суд повинен перетворити вироки російських судів на свої рішення, замінюючи призначене в РФ покарання покаранням, передбаченим законами України за вчинення такого ж злочину. Всі ці документи надсилаються через Мін'юст і ФСВП Росії у суди за місцем відбування покарання засуджених для остаточного вирішення питання про їхню видачу Україні. Джерело "Інтерфаксу" повідомило, що процедура може зайняти більше півроку, а безпосередньо процес видачі засуджених відбудеться, можливо, восени цього року.

ЧИТАЙТЕ ПОВНУ ВЕРСІЮ ІНТЕРВ'Ю З ОЛЕКСАНДРОМ КОЛЬЧЕНКОМ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: