Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокурор та колега затриманого на хабарі Гримчака розповіли, в чому саме його підозрюють

Чиновника звинувачують у вимаганні хабара в 1,1 мільйона доларів.

Увечері 14 серпня правоохоронці затримали на хабарі в 480 тис. доларів США заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака та його помічника.

Колега Гримчака, також заступник глави МінТОТ Георгій Тука у Facebook повідомив, що в Гримчака в міністерстві немає помічника й справа не стосується роботи саме цього відомства.

"У Юрія Гримчака немає "помічників". Та особа, яку називають "помічником" не є співробітником МінТОТ. Юрій Гримчак підозрюється в лобіюванні певних рішень працівниками інших державних установ (суд та МінКульт) і немає ніякого відношення до його службових обов‘язків", - повідомив Тука.

Панове працівники ЗМІ! Панове працівники Сбу України та НАБУ! Подавайте інформацію коректно! 1. У Юрія Гримчака немає...

Опубліковано Георгієм Тукою Середа, 14 серпня 2019 р.

"За інформацією, яка є в розпорядженні МТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується діяльності міністерства і не пов'язане з виконанням ним посадових обов'язків як заступника міністра. Більше того, повідомлення в ЗМІ щодо затримання "помічника заступника міністра" також не є коректним, оскільки у штатному розписі міністерства немає посади "помічник заступника міністра". Згадана в ЗМІ особа не є працівником МТОТ", - повідомила пресслужба МінТОТ у Facebook.

❗За інформацією, яка є в розпорядженні МТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується діяльності Міністерства і не пов'...

Опубліковано Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Середа, 14 серпня 2019 р.

Тука додав, що в затриманого разом з Гримчаком чоловіка знайшли візитки "помічника заступника міністра".

"Допомогав і буду надалі допомогати правоохоронним органам! Але, друзі, так не можна! Знайшли у дядька візитки з написом "помічник заступника міністра" й одразу подали інформацію "затримали помічника заступника міністра". На підставі візиток! А якби він надрукував собі візитки "помічник Папи Римського"? А "візитки Яроша" там не було?! Можу вам надати ще одного "перчика", який спочатку використовував логотипи та символіку нашого міністерства. Після пендюля став використовувати гербову печатку неіснуючої юридичної особи! Невже ви (фахівці!) не знаєте, що такі дії - тривіальний шлях пройдисвітів і аферистів, аби підняти власну вагу перед "лохами"?! Ну, не можна так незграбно подавати інформацію", - зазначив Тука.

Допомогав і буду надалі допомогати правоохоронним органам! Але, друзі, так не можна! Знайшли у дядька візитки з написом...

Опубліковано Георгієм Тукою Середа, 14 серпня 2019 р.

Генпрокурор Юрій Луценко доповнив свій раніше написаний пост у Facebook і підтвердив, що справа стосується хабаря за вплив на суд та Мінкультури.

"Так, це правда. ГПУ та слідчі СБУ і НАБУ затримали за шахрайське заволодіння понад 1 млн дол. мого колишнього помічника і депутата Ю. Гримчака. НСРД свідчить, що він та його помічники вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень. Соромно за нього. Але це наочно показує, що в ГПУ - закон один для всіх", - зазначив Луценко.

Так, це правда. ГПУ та слідчі СБУ і НАБУ затримали за шахрайське заволодіння понад 1 млн дол мого колишнього помічника і...

Опубліковано Юрієм Луценком Середа, 14 серпня 2019 р.

У НАБУ та СБУ повідомили, що Гримчак та його помічник вимагали від представника юридичної особи 1,1 млн доларів США "за здійснення ними впливу на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави". Обоє попалися на отриманні першої частини хабара в розмірі 480 тис. доларів.

Одна зі статтей, за якою підозрюють у скоєнні злочину, - ч.4 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, - карається позбавленням волі на термін від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна).

Кримінальне провадження розслідує спільна слідча група у складі представників НАБУ, СБУ та УСР ГПУ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції