Колесніченко послав би Фаріон на три літери, якби не мандат

Дата публікації
Колесніченко послав би Фаріон на три літери, якби не мандат

Колесніченко заявив, що звернення Фаріон нічого не варте / Радио Свобода

Регіонал захищає позицію депутатів, які написали звернення до польського Сейму про визнання Волинської трагедії геноцидом.

Ніякої перспективи у депутатського звернення з приводу державної зради, яке у понеділок, 15 липня, подала у МВС депутат від "Свободи" Ірина Фаріон, немає.

Про це УНН заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"Звинувачувати нас у тому, що ми намагаємося закликати до відповідальності героїв України? Так бандерівські бандити для народу України не є героями", - заявив регіонал.

Колесніченко зауважив, що всі 148 депутатів із задоволенням підписали звернення, точно так само за нього і будуть нести відповідальність.

"Нехай вона хоч кому завгодно скаржиться - хоч Папі Римському. Позицію нашу підтримує Україна, і позицію нашу підтримують польські депутати", - вважає нардеп.

Колесніченко на запитання, чи бачить він майбутнє у цього звернення, відповів: "Я б на три букви послав, але це ж звернення народного депутата, тому скажу - перевіряйте. Цей папір коштує рівно стільки, скільки було витрачено грошей на виготовлення цього паперу. Ніякого майбутнього і ніякої перспективи".

 

Нагадаємо, на початку липня 148 народних депутатів від Партії регіонів, Компартії та кілька позафракційних підписалися під зверненням до польського сейму з проханням визнати "Волинську різанину ОУН-УПА геноцидом стосовно польського населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів".

Пізніше польський сейм таки не визнав Волинську трагедію геноцидом.

15 липня Фаріон направила депутатське звернення главі СБУ Олександру Якименку та голові комітету з питань регламенту Верховної Ради Володимиру Макеєнку щодо державної зради 148 українських парламентаріїв через Волинську трагедію.

Варто зазначити, що раніше екс-президент України Леонід Кравчук також назвав звернення депутатів до сейму Польщі зрадою.

Наступна публікація