Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній адвокат Савченко не вірить, що вона завербована

Ілля Новіков вважає, що потрібно скористатися можливістю, якщо Савченко домовиться про обмін полоненими.

Колишній адвокат нардепа Надії Савченко Ілля Новіков не вірить, що її переговори з бойовиками в присутності співробітника ФСБ Росії означають, що вона завербована.

Таку думку він висловив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1.

"Я не вірю, що вона завербована в тому сенсі, як про це говорять, маючи на увазі, що хтось працює на когось. У той же час, у неї пов'язане з інтуїцією, а не реальними фактами, сприйняття світу. Я вважаю, що вона щиро вірить, що, роблячи так, вона робить усе добре", - сказав він.

Адвокат вважає, що Україна повинна скористатися можливістю, якщо Савченко зможе домовитися про звільнення полонених, навіть якщо це входить у плани російської влади.

"Жоден дуже складний план не переживає зіткнення з життям. Якщо дійсно є якась підступна багатоходова схема, при якій в першому ходу Україні повертають заручників, а при десятому беруть Київ, це не означає, що цей план треба рубати на корені. Якщо перший хід допустити і людей забрати і припинити його десь далі, краще пошукати шлях до цього", - сказав Ілля Новіков.

Відео Колишній адвокат Савченко: Я не вірю в те, що вона завербована

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємну зустріч нардепа Надії Савченко, колишньої полонянки Кремля, з так званими керівниками "ЛДНР" Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком у Мінську.

Сама Савченко не коментувала цю зустріч близько доби від моменту поширення інформації про переговори.

12 грудня радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що українській спецслужбі не було відомо нічого про перемовини нардепа з так званими керівниками "ЛДНР" за посередництва Росії. Ба навіть, СБУ не була попереджена про саму поїздку Надії до Мінська.

У партії "Батьківщина" засудили перемовини Савченко з бойовиками. "Надія Савченко нещодавно заявила про свою участь у новому політичному проекті. Вона не координує свої дії з фракцією та партією "Батьківщина", — повідомили в партії, додавши, що там дотримуються позиції утримування від переговорів із терористами.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, своєю чергою, назвав ці перемовини "неофіційними". "В цьому випадку, звичайно, подібні контакти не можуть носити якогось міждержавного або ще якогось офіційного статусу, але, безумовно, з російської сторони завжди була готовність розмовляти з тими, хто бажає такого діалогу, ким би він не був", — сказав він.

Зрештою, надвечір 12 грудня нардеп  заявила журналістам, що співпрацює з МЗС і СБУ в рамках закону.

"Щодо зустрічі в Мінську. Так, відбулася зустріч. В мінському форматі трьохсторонньому. З присутністю російської сторони і присутності Захарченка і Плотницького від "ДНР" та "ЛНР". Зустріч була направлена для того, щоб посилити мінський формат і зробити його більш дієвим найближчим часом", — сказала вона.  

Відео Савченко визнала, що зустрічалася з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР"

Залиште свій коментар

Вибір редакції