Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Колишній друг" Тимошенко стверджує, що з нього вибивали її фотографії в сауні

Юрій Бобер, який несподівано отримав популярність на Заході завдяки розслідуванню німецького журналіста, розповів про свої стосунки з Тимошенко.

Через кілька місяців у Німеччині вийде книга журналіста Франка Шумана про Юлію Тимошенко. Збираючи матеріал для неї, автор приїхав в Україну і спілкувався з юристами, депутатами, лікарями, слідчими та свідками.

Один з героїв цієї книги - Юрій Бобер. Він вперше розкрив пресі історію своїх стосунків з Юлією Тимошенко і те, до чого вони привели, пише КП в Україні.

"Я повертався додому, у свою орендовану квартиру на вулиці Саксаганського в Києві. Я був зі своєю знайомою. Коли я відкривав двері квартири, на мене напали троє в масках і камуфляжі. Мене почали бити металевими прутами, зламали обидві руки і розбили голову. Але завдяки боксерським навичкам я тримався на ногах. Їм не вдалося затягнути мене в квартиру, де мене, дай я слабину, просто прикінчили б. Врятувало мене і те, що моя знайома почала голосно кричати, кликати на допомогу. Тому незабаром злочинці, а їх було четверо, втекли", - розповідає Юрій Бобер про події 2005 року.

У квартирі на кухні він знайшов свого зв'язаного водія. Він був весь у крові. Його катували дві години, поки він не втратив свідомість. Питали у нього ключі від сейфу. Ключів не знайшли, сейф просто виламали зі стіни і винесли.

Виявилося, бандитів цікавили фотографії з Юлією Тимошенко: "Це мені стало відомо вже після того, як я заявив у міліцію і вимагав порушити кримінальну справу. Ось тут і почалося найдивніше. Єдине, що цікавило слідчого, це наявність в сейфі... моїх фотографій з Юлією Тимошенко. Вони, не соромлячись, питали в лоб: "Чи були у вас знімки в саунах або подібних місцях?" Нічого подібного не було і бути не могло, відповідав я... Більше того, я сказав їм - знайдіть викрадений сейф і переконайтеся самі", - розповідає Юрій Бобер.

За словами Юрія, його з ранку до вечора допитували не за матеріалами справи, а чомусь, за президентською кампанією. Адже в період президентської кампанії 2004 року він був активістом на користь кандидата в президенти Януковича.

Також Юрій розповів, що він познайомився з Тимошенко в кінці 1999 року. Тоді Тимошенко очолювала фракцію ВРУ чисельністю в 17 людей, і він був помічником одного з них. Вони спілкувалися три роки: "Зараз я без перебільшення можу сказати - відносини були дружніми", - розповідає Юрій.

Варто відзначити, що книга журналіста Франка Шумана вже привертає увагу в Німеччині тому, що її погляд автора на історію з життя Тимошенко відрізняється від звичного способу, які західні ЗМІ створюють у своїх читачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції