Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній урядовець РФ заявив про закриття проекту "Новоросія"

Екс-міністр економіки вважає, що Путіну не потрібні нові українські території.

Різка зміна тональності представників російської влади з украй агресивної та примирливу пояснюється переглядом президентом РФ Володимиром Путіним планів щодо України. Так вважає колишній міністр економіки Росії Андрій Нечаєв, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наприкінці минулого тижня Кремль звинуватив Україну в диверсії у Криму. Російські ЗМІ почали писати про можливі авіаудари, а прем'єр-міністр Дмитро Медведєв заговорив про можливість розірвання дипломатичних зв'язків із Києвом.

Відео Росія змінила думку щодо політичних стосунків з Україною та робить нові заяви

Натомість уже в понеділок міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що в розірванні дипломатичних зв'язків ніхто не зацікавлений, а Москва зробить усе можливе, аби налаштувати так звані "ДНР" і "ЛНР" на конструктивний лад. Усе це колишній міністр економіки Росії пояснює тим, що насправді Путіну не потрібна повномасштабна війна та нові території, а Донбас він лише використовує для зовнішньополітичної гри із Заходом. "Як мені здається, Путін на проекті "Новоросія" поставив хрест. Йому він поки потрібен, аби мати козирні в його розумінні карти для дипломатичного торгу із Заходом", - сказав Нечаєв.

Разом із тим заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Григорій Тука пояснив зусилля Росії звинуватити Україну в кримській диверсії кроками до зняття санкцій.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції